d
c

O nas

Kilka słów o naszym centrum medycznym

Jak wygląda nasze centrum ?

 

CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED jest nowoczesną placówką medyczną bogato wyposażoną.

IMG_0005
IMG_0006
IMG_0001
IMG_0002

O naszym centrum medycznym

CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED jest nowoczesną placówką medyczną. Bogata oferta medyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom szerokiej rzeszy pacjentów, głównie mieszkańców Łomianek, Warszawy oraz pobliskich miejscowości.

W CENTRUM MEDYCZNYM ROYALMED wiemy, że opieka medyczna może wzbudzać niepokój o pewność stawianych diagnoz, terminowość zabiegów, czy też profesjonalizm świadczonych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, celem Naszego Centrum jest świadczenie pomocy najwyższej możliwej jakości, tak by ukoić i wyeliminować uciążliwości związane z chorobą i cierpieniem. Oferujemy kompleksowe usługi, konsultacje i zabiegi lecznicze udzielane przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasi lekarze, terapeuci, pielęgniarki i położne posiadają wieloletnią praktykę kliniczną oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych placówkach w Polsce. Zawód swój wykonują z pasją i w przyjaznej atmosferze. Rzetelność świadczonych usług oparta o wysokiej jakości sprzęt medyczny i kompetencję w jego obsłudze orazelegancki wystrój wnętrz pozwala naszym pacjentom poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Zaufaniem Naszych pacjentów cieszymy się od 2010 roku, a jeszcze przed upływem roku od otwarcia CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED otrzymało certyfikat za wzorową pracę placówki.

Nasze Centrum funkcjonuje jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, jednakże od 1 października 2010 r. świadczymy również usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci i dorosłych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Prowadzimy profilaktykę szczepień ochronnych – szczepienia bowiązkowe oraz szczepienia zalecane dla dzieci i dorosłych, ponadto jesteśmy oficjalnym punktem szczepień dla osób udających się w podróż zagraniczną.

Świadczymy także usługi z zakresu Medycyny Pracy w pełnym zakresie.

Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeń: Allianz, Inter Polska, PZU, Signal Iduna, Polmed, Grupa Lux Med,Grupa Enel-med, Compensa, Medicover, Saltus Zdrowie.

W trosce o Państwa zdrowie wciąż się rozwijamy i rozszerzamy zakres świadczonych usług.

Możecie nam Państwo zaufać.

 

Opinie naszych klientów

  • “Świetna organizacja pracy, coraz więcej specjalistów, panie z rejestracji wspaniałe jak się człowiek ładnie uśmiechnie to wszystko załatwi, że jeszcze niech popracują nad większą ilością pediatrów i będzie wszystko idealnie… Pozdrawiam…”

    Pani Zuzanna

  • “Wyrażam wdzięczność i podziw za wysoką jakość usług, z jaką spotkałam się w Państwa Centrum Medycznym ROYALMED.

    Jestem mamą dziewięcioletniego chłopca, który ma stwierdzone zaburzenia autystyczne. Dziś po raz kolejny miałam przyjemność zostać przyjęta z moim synem przez panią doktor Martynuską. Pani doktor jest niezwykle przemiłą, kulturalną osobą i  zawsze bardzo rzetelnie bada mojego syna od stóp do głów…”

    Pani Anna