UL. WIŚLANA 36,
05-092 ŁOMIANKI

TEL. 22 250 14 45
FAX 22 751 01 78


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

USG 4D

USG 4D – krok w stronę jeszcze precyzyjniejszej diagnostyki

usg 3d Łomianki

USG w ciąży to nieinwazyjne badanie obrazowe, dzięki któremu można poddać ocenie struktury anatomiczne płodu. Pozwala to wykryć ewentualne nieprawidłowości w rozwoju dziecka na poszczególnych etapach ciąży i w razie konieczności podjąć odpowiednie działania jeszcze w okresie prenatalnym. W Centrum Medycznym ROYALMED w Łomiankach możesz wykonać nie tylko standardowe badanie USG 2D, ale również USG 4D.

Badanie USG 2D a badanie USG 4D – różnice

Chociaż oba rodzaje badań USG mają ten sam cel, USG 4D jest bardziej precyzyjne. Podczas gdy USG 2D przestawia obraz tylko w jednej płaszczyźnie, tak obrazowanie 4D pozwala obserwować płód w różnych płaszczyznach i pod różnym kątem. To wszystko, w połączeniu z obrazem wysokiej jakości obrazem sprawia, że USG 4D jest krokiem w stronę jeszcze bardziej szczegółowej diagnostyki płodu.

Jeżeli chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje USG 4D, zapisz się na badanie w naszym Centrum Medycznym w Łomiankach – w dogodnym dla siebie terminie.