UL. WIŚLANA 36,
05-092 ŁOMIANKI

TEL. 22 250 14 45
FAX 22 751 01 78


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fizjoterapia - metoda na szybki powrót do aktywności

Jesteś osobą aktywną, ale kontuzja wyeliminowała Cię czasowo z uprawiania sportu? A może doznałeś poważnego urazu i chcesz wrócić do pełnej sprawności? Niezależnie od tego, co jest przyczyną urazu, fizjoterapia to dobry sposób na powrót do formy.

Zdaj się na pomoc fizjoterapeuty

W ROYALMED prowadzimy szeroko pojętą rehabilitację pourazową. Wszystkie zabiegi wykonuje doświadczony fizjoterapeuta, który posiada wiedzę i kompetencje do przeprowadzania terapii.

Specjalista jest w stanie pomóc w przypadku takich uszkodzeń pourazowych jak np.:

fizjoterapeuta Warszawa

  • zespoły przeciężeniowe
  • zwichnięcia
  • skręcenia
  • złamania
  • stłuczenia
  • naciągnięcia, naderwania.

Nasz fizjoterapeuta korzysta z zabiegów, które proponuje współczesna fizjoterapia. Wszystkie dobierane są indywidualnie pod kątem danego pacjenta – po to, aby zapewnić jak najlepsze efekty w możliwie krótkim czasie.

Profesjonalnie przeprowadzona fizjoterapia pozwala powrócić do pełnej sprawności. Jeżeli więc potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z nami. Centrum Medyczne ROYALMED działa w Łomiankach, ale obsługuje pacjentów także z Warszawy i okolic.


22 250 14 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.