UL. WIŚLANA 36,
05-092 ŁOMIANKI

TEL. 22 250 14 45
FAX 22 751 01 78


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fizjoterapia - metoda na szybki powrót do aktywności

Jesteś aktywny, ale dopadła Cię kontuzja? Chcesz szybko wrócić do sportu? Rehabilitacja pourazowa to specjalność naszej fizjoterapeutki. Zgłoś się na konsultację, a przekonasz się jak szybko można wrócić do aktywności!

Oferujemy profesjonalne usługi fizjoterapeutyczne oraz dogodne terminy.

Zapraszamy do kontaktu:


22 250 14 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Samobadanie piersi

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Wczesne wykrycie może mieć korzystny wpływ na skuteczność jego leczenia. Ryzyko zachorowania zwiększa się diametralnie po przekroczeniu 50 roku życia, co nie oznacza jednak, że nie dotyka młodszych kobiet. Dlatego tak ważna jest samokontrola kobiet w każdym wieku.

 

Czym jest nadciśnienie tętnicze?

Nadciśnienie tętnicze jest chorobą układu krążenia polegającą na stałym lub okresowym występowaniu wysokich wartości ciśnienia tętniczego krwi. Lekarz rozpoznaje nadciśnienie tętnicze, gdy jego wartości z co najmniej dwóch pomiarów wykonanych (z dwóch różnych wizyt) są równe lub wyższe niż 140 mm Hg/ 90 mm Hg [1, 2, 3].

Czytaj więcej...

Przygotowanie do pobrania krwi

Drogi Pacjencie,

wybierając się na pobranie krwi pamiętaj!


Wypij dwie szklanki przegotowanej wody!

Nie wpłynie to na wyniki badań. Pozwoli jednak na wypełnienie łożyska żylnego oraz usprawni pobranie krwi.