UL. WIŚLANA 36,
05-092 ŁOMIANKI

TEL. 22 250 14 45
FAX 22 751 01 78


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fizjoterapia - metoda na szybki powrót do aktywności

Jesteś osobą aktywną, ale kontuzja wyeliminowała Cię czasowo z uprawiania sportu? A może doznałeś poważnego urazu i chcesz wrócić do pełnej sprawności? Niezależnie od tego, co jest przyczyną urazu, fizjoterapia to dobry sposób na powrót do formy.

Zdaj się na pomoc fizjoterapeuty

W ROYALMED prowadzimy szeroko pojętą rehabilitację pourazową. Wszystkie zabiegi wykonuje doświadczony fizjoterapeuta, który posiada wiedzę i kompetencje do przeprowadzania terapii.

Specjalista jest w stanie pomóc w przypadku takich uszkodzeń pourazowych jak np.:

fizjoterapeuta Warszawa

  • zespoły przeciężeniowe
  • zwichnięcia
  • skręcenia
  • złamania
  • stłuczenia
  • naciągnięcia, naderwania.

Nasz fizjoterapeuta korzysta z zabiegów, które proponuje współczesna fizjoterapia. Wszystkie dobierane są indywidualnie pod kątem danego pacjenta – po to, aby zapewnić jak najlepsze efekty w możliwie krótkim czasie.

Profesjonalnie przeprowadzona fizjoterapia pozwala powrócić do pełnej sprawności. Jeżeli więc potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z nami. Centrum Medyczne ROYALMED działa w Łomiankach, ale obsługuje pacjentów także z Warszawy i okolic.


22 250 14 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Samobadanie piersi

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Wczesne wykrycie może mieć korzystny wpływ na skuteczność jego leczenia. Ryzyko zachorowania zwiększa się diametralnie po przekroczeniu 50 roku życia, co nie oznacza jednak, że nie dotyka młodszych kobiet. Dlatego tak ważna jest samokontrola kobiet w każdym wieku.

 

Czym jest nadciśnienie tętnicze?

Nadciśnienie tętnicze jest chorobą układu krążenia polegającą na stałym lub okresowym występowaniu wysokich wartości ciśnienia tętniczego krwi. Lekarz rozpoznaje nadciśnienie tętnicze, gdy jego wartości z co najmniej dwóch pomiarów wykonanych (z dwóch różnych wizyt) są równe lub wyższe niż 140 mm Hg/ 90 mm Hg [1, 2, 3].

Czytaj więcej...

Przygotowanie do pobrania krwi

Drogi Pacjencie,

wybierając się na pobranie krwi pamiętaj!


Wypij dwie szklanki przegotowanej wody!

Nie wpłynie to na wyniki badań. Pozwoli jednak na wypełnienie łożyska żylnego oraz usprawni pobranie krwi.