UL. WIŚLANA 36,
05-092 ŁOMIANKI

TEL. 22 250 14 45
FAX 22 751 01 78


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED

 

CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED jest nowoczesną placówką medyczną. Bogata oferta medyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom szerokiej rzeszy pacjentów, głównie mieszkańców Łomianek, Warszawy oraz pobliskich miejscowości.

 

W CENTRUM MEDYCZNYM ROYALMED wiemy, że opieka medyczna może wzbudzać niepokój o pewność stawianych diagnoz, terminowość zabiegów, czy też profesjonalizm świadczonych usług. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, celem Naszego Centrum jest świadczenie pomocy najwyższej możliwej jakości, tak by ukoić i wyeliminować uciążliwości związane z chorobą i cierpieniem. Oferujemy kompleksowe usługi, konsultacje i zabiegi lecznicze udzielane przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasi lekarze, terapeuci, pielęgniarki i położne posiadają wieloletnią praktykę kliniczną oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych placówkach w Polsce. Zawód swój wykonują z pasją i w przyjaznej atmosferze. Rzetelność świadczonych usług oparta o wysokiej jakości sprzęt medyczny i kompetencję w jego obsłudze oraz elegancki wystrój wnętrz pozwala naszym pacjentom poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Zaufaniem Naszych pacjentów cieszymy się od 2010 roku, a jeszcze przed upływem roku od otwarcia CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED otrzymało certyfikat za wzorową pracę placówki.

Nasze Centrum funkcjonuje jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, jednakże od 1 października 2010 r. świadczymy również usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci i dorosłych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Prowadzimy profilaktykę szczepień ochronnych - szczepienia obowiązkowe oraz szczepienia zalecane dla dzieci i dorosłych, ponadto jesteśmy oficjalnym punktem szczepień dla osób udających się w podróż zagraniczną.

Świadczymy także usługi z zakresu Medycyny Pracy w pełnym zakresie.

Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeń: Allianz, Inter Polska, PZU, Signal Iduna, Polmed, Grupa Lux Med, Grupa Enel-Med, Compensa, Medicover, Saltus Zdrowie.

 

W trosce o Państwa zdrowie wciąż się rozwijamy i rozszerzamy zakres świadczonych usług.

Możecie nam Państwo zaufać.